O nas

Grupa Kapitałowa Startit Fund jest pierwszym w Polsce przedsięwzięciem biznesowym łączącym funkcjonalność centrum transferu technologii z możliwościami funduszu inwestycyjnego. 

Przedmiotem działalności Startit Fund Sp. z o.o. jest obecnie wyłącznie zarządzanie Alternatywną Spółką Inwestycyjną (ASI) stanowiącą Alternatywny Fundusz Inwestycyjny w rozumieniu Ustawy z dnia 27 maja 2004 r. o funduszach inwestycyjnych i zarządzaniu alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi (D z. U. z 2016 poz. 1546 z późn. zm.). Oznacza to, że Startit Fund Sp. z o.o. prowadzi obecnie wyłącznie działalność inwestycyjną, natomiast wszelka działalność usługowa została przesunięta do dedykowanej spółki zależnej, Startit Fund Sp. z o.o. Sp. k.

Jako Grupa Kapitałowa jesteśmy doświadczonym i godnym zaufania partnerem dla wszystkich osób i firm, które chcą powierzyć komercjalizację własności intelektualnej i proces inwestycyjny w ręce profesjonalistów. Nasze usługi i ofertę inwestycyjną dedykujemy przede wszystkim pomysłodawcom innowacyjnych rozwiązań, naukowcom, aniołom biznesu, funduszom inwestycyjnym, centrom transferu technologii, inkubatorom, parkom naukowo-technologicznym, spółkom technologicznym oraz firmom i instytucjom otoczenia biznesu, które aktywnie uczestniczą w procesie komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań.

Od 2013 roku przyczyniamy się do tworzenia bardziej innowacyjnego świata. Nasz profil biznesowy wynika wprost z unikatowych kompetencji członków zespołu zdobywanych w trakcie specjalistycznych studiów i wieloletniej pracy zawodowej, natomiast przyjęty przez nas model pracy jest inspirowany doświadczeniem czołowych uczestników branży zarządzania własnością intelektualną z całego świata.

Wyróżnia nas przede wszystkim bardzo dobra znajomość świata nauki, poparta wieloletnim doświadczeniem w pracy naukowej członków zespołu zarządzającego, specjalistyczna wiedza z obszaru nauk ścisłych i silne, stabilne relacje z wiodącymi ośrodkami badawczymi w kraju, jak również szerokie doświadczenie inwestycyjne i biznesowe.

Zapraszamy do współpracy!

Firma

Tel.: +48 71 725 34 10
e-mail: office@startitfund.pl

Adres siedziby
ul. E. Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław

© 2019 - Grupa Kapitałowa Startit Fund | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: niniejsza strona używa plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na warunki Polityki prywatności i Plików cookies spółki Startit Fund Sp. z o.o.
Dołącz do nas!