Nasze usługi

Wyceny

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie wycen aktywów. Specjalizujemy się w wycenach własności intelektualnej, posiadamy jednak również bogate doświadczenie w wycenie spółek i środków trwałych. Dobór metody wyceny uzależniamy każdorazowo od charakteru wycenianych aktywów.

Rzetelna wycena przesądza często o przewadze negocjacyjnej, a także zwiększa prawdopodobieństwo pozyskania finansowania w procesie komercjalizacji. Dodatkowo wyceny są z reguły wymagane w procesach fuzji i przejęć, jako podstawa do udzielenia zabezpieczenia przy emisji długu oraz optymalizacji podatkowej, a także w celu prawidłowego ujęcia bilansowego wartości niematerialnych i prawnych, co może mieć szczególne znaczenie dla firm i instytucji prowadzących prace badawczo-rozwojowe, szczególnie instytucji naukowych.

W naszej pracy kierujemy się zasadą, iż rzetelna wycena to taka, którą posłużylibyśmy się w naszych prywatnych inwestycjach.

Firma

Tel.: +48 71 725 34 10
e-mail: office@startitfund.pl

Adres siedziby
ul. E. Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław

© 2019 - Grupa Kapitałowa Startit Fund | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: niniejsza strona używa plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na warunki Polityki prywatności i Plików cookies spółki Startit Fund Sp. z o.o.
Dołącz do nas!