Nasze usługi

Finansowanie projektów

W ramach Grupy Kapitałowej Startit Fund w wielu przypadkach jesteśmy w stanie zapewnić finansowanie ze środków własnych. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjnych projektów wywodzących się z obszaru nauk o życiu oraz nauk ścisłych, jak również projektów informatycznych. Chętnie współpracujemy z uczelniami wyższymi, instytutami Polskiej Akademii Nauk, niezależnymi instytutami badawczymi oraz partnerami branżowymi.

Działalność inwestycyjną prowadzimy za pośrednictwem Startit Fund Sp. z o.o. oraz Kvarko Sp. z o.o. Drugi z wymienionych podmiotów jest funduszem inwestycyjnym prowadzącym działalność w ramach przedsięwzięcia BRIdge Alfa. Kvarko jest funduszem zasiewowym o kapitalizacji 30 mln zł, skupiającym się na tematach dotyczących rolnictwa, weterynarii, biotechnologii oraz medycyny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfelem inwestycyjnym.

Pozyskiwaniem finansowania zewnętrznego zajmuje się natomiast Startit Fund Sp. z o.o. Sp. k. - spółka zależna specjalizująca się w pozyskiwaniu finansowania ze środków prywatnych (aniołowie biznesu, inwestorzy prywatni), publicznych (granty i dotacje) oraz instytucjonalnych (fundusze inwestycyjne, banki, pozostałe instytucje finansowe).

Szerokie kontakty oraz doświadczenie kadry menedżerskiej umożliwiają naszym partnerom m.in. dostęp do kredytów typu mezzanine, kredytów inwestycyjnych i technologicznych, środków na przejęcia i lewarowane wykupy menedżerskie, a także dostęp do funduszy VC/PE oraz funduszy zalążkowych.

 

Firma

Tel.: +48 71 725 34 10
e-mail: office@startitfund.pl

Adres siedziby
ul. E. Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław

© 2019 - Grupa Kapitałowa Startit Fund | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: niniejsza strona używa plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na warunki Polityki prywatności i Plików cookies spółki Startit Fund Sp. z o.o.
Dołącz do nas!