Aktualności

Druga edycja konkursu GO_GLOBAL.PL

powiększ

Image courtesy of KROMKRATHOG at FreeDigitalPhotos.net

07.04.2016

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło drugi konkurs w ramach programu GO_GLOBAL.PL "Zwiększenie skali komercjalizacji na rynkach światowych wyników badań naukowych lub prac rozwojowych polskich firm". Dofinansowanie w ramach tego programu przeznaczone jest na wsparcie komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych realizowanych przez innowacyjne mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa działające w sektorze wysokiej i średnio-wysokiej technologii. Wsparcie z NCBR będzie mogło zostać przeznaczone na dofinansowanie kosztów przygotowania strategii wejścia na rynki zagraniczne oraz rozwoju i weryfikacji strategii w relacjach z potencjalnymi inwestorami i partnerami biznesowymi.

Partnerami merytorycznymi NCBR w programie GO_GLOBAL.PL są podmioty specjalizujące się we wspieraniu przedsiębiorstw z sektora B+R w zakresie obecności na rynkach międzynarodowych. W chwili ogłoszenia konkursu są to: US-Polish Trade Council, Plug and Play Tech Center, Fraunhofer-Zentrum für Mittel und Osteuropa, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Flinders Partners, Accelerace, FundingBox Accelerator, Instituto Superior para el Desarrollo de Internet (ISDI), WIOT Technology Group oraz Polski Instytut Badań i Rozwoju (program akceleracyjny Vertical Engine).

Nabór będzie prowadzony od 18 kwietnia do 2 czerwca 2016 roku. Maksymalna wartość dofinansowania projektu wynosi 150 000 zł, a wymagany wkład własny to 15%.

W imieniu naszej spółki zależnej, Startit Corporate Finance, zapraszamy do skorzystania z jej usług w zakresie pozyskiwania funduszy.

 

Źródło: www.ncbr.gov.pl oraz www.ncbir.pl
Autor ilustracji: KROMKRATHOG
Źródło ilustracji: FreeDigitalPhotos.net
 
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Czekamy na kontakt z Państwa strony.

Firma

Tel.: +48 71 725 34 10
e-mail: office@startitfund.pl

Adres siedziby
ul. E. Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław

© 2019 - Grupa Kapitałowa Startit Fund | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: niniejsza strona używa plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na warunki Polityki prywatności i Plików cookies spółki Startit Fund Sp. z o.o.
Dołącz do nas!