Aktualności

Dofinansowanie na usługi Instytucji Otoczenia Biznesu (poddziałanie 2.3.1)

powiększ

Image courtesy of renjith krishnan at FreeDigitalPhotos.net

25.02.2016

Trwa nabór wniosków na dofinansowanie usług proinnowacyjnych oferowanych przez Instytucje Otoczenia Biznesu dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Celem wsparcia jest zwiększenie dostępności specjalistycznych usług proinnowacyjnych, powiązanych z krajowymi inteligentnymi specjalizacjami świadczonymi przez akredytowane Ośrodki Innowacji.

Dofinansowaniu podlegają zgłoszone przez przedsiębiorcę proinnowacyjne usługi doradcze, które mają stymulować proces wdrażania wybranej przez niego innowacji. Wcześniej należy nawiązać współpracę z akredytowanym Ośrodkiem Innowacji i złożyć wniosek do PARP o dofinasowanie takiej usługi.

Oferta Ośrodków Innowacji dla małych i średnich przedsiębiorstw, to m.in. usługi o charakterze mentoringowym, doradczym, akceleracyjnym, finansowym, coachingowym, jak również umożliwienie korzystania z infrastruktury badawczo-rozwojowej oraz pomoc w zarządzaniu procesem innowacyjnym w przedsiębiorstwie.

Kwota dofinansowania mieści się w zakresie od 35 tys. zł do 294 tys. zł, natomiast poziom dofinansowania wynosi do 70%. Nabór wniosków trwa do 18 marca 2016 r., natomiast już teraz warto mieć na uwadze, iż planowany jest kolejny nabór, który rozpocznie się we wrześniu 2016 roku i będzie trwał do lutego 2017 roku.

W imieniu naszej spółki zależnej, Startit Corporate Finance, zapraszamy do skorzystania z jej usług w zakresie pozyskiwania funduszy.

 

Źródła: www.poir.parp.pl oraz www.parp.gov.pl
Autor ilustracji: renjith krishnan
Źródło ilustracji: FreeDigitalPhotos.net

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Czekamy na kontakt z Państwa strony.

Firma

Tel.: +48 71 725 34 10
e-mail: office@startitfund.pl

Adres siedziby
ul. E. Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław

© 2019 - Grupa Kapitałowa Startit Fund | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: niniejsza strona używa plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na warunki Polityki prywatności i Plików cookies spółki Startit Fund Sp. z o.o.
Dołącz do nas!