Aktualności

Bony na innowacje dla MŚP (poddziałanie 2.3.2)

powiększ

Image courtesy of renjith krishnan at FreeDigitalPhotos.net

25.04.2016

W maju Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosi konkurs w ramach poddziałania 2.3.2 Bony na innowacje dla małych i średnich przedsiębiorstw. Celem tego poddziałania jest pobudzenie współpracy nauki z przedsiębiorstwami poprzez finansowanie usług świadczonych przez jednostki naukowe. Dzięki temu przedsiębiorcy mają zwiększyć swoją konkurencyjność wprowadzając nowe i ulepszone produkty lub usługi w oparciu o rozwiązania oferowane przez jednostki naukowe.

Planuje się, że wspartych zostanie około 2300 przedsiębiorców w zakresie opracowania wyrobu, usługi lub projektu wzorniczego, co będzie stanowiło innowację produktową dla około 1500 przedsiębiorców oraz w zakresie opracowania technologii produkcji, co będzie stanowiło innowację procesową dla około 800 przedsiębiorców z sektora MŚP.

Kwota dofinansowania na jeden projekt mieści się w zakresie od 60 tys. zł do 400 tys. zł, natomiast poziom dofinansowania wynosi do 70% dla średnich przedsiębiorców oraz 80% dla mikro i małych przedsiębiorców. Nabór wniosków rozpocznie się 6 czerwca 2016 r. i będzie trwał do 30 stycznia 2017 roku.

W imieniu naszej spółki zależnej, Startit Corporate Finance, zapraszamy do skorzystania z jej usług w zakresie pozyskiwania funduszy.

 

Źródło: www.poir.parp.pl
Autor ilustracji: renjith krishnan
Źródło ilustracji: FreeDigitalPhotos.net
 
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Czekamy na kontakt z Państwa strony.

Firma

Tel.: +48 71 725 34 10
e-mail: office@startitfund.pl

Adres siedziby
ul. E. Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław

© 2019 - Grupa Kapitałowa Startit Fund | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: niniejsza strona używa plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na warunki Polityki prywatności i Plików cookies spółki Startit Fund Sp. z o.o.
Dołącz do nas!