Aktualności

Leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów łatwiejsze dzięki nanonośnikowi

26.12.2018

Zespół naukowców z Massachusetts Institute of Technology zaprojektował materiał, który mógłby pomóc lekom wniknąć głębiej w tkanki wytwarzające chrząstki. Badania przeprowadzone na zwierzętach są obiecujące.

czytaj więcej
Nowy lek przeciw schizofrenii coraz bliżej

11.12.2018

Lek na schizofrenię firmy Alkermes przeszedł fazę 3 badań, przez co oficjalnie zostanie przedłożony FDA w połowie 2019 roku. Pacjenci wolniej przybierali na wadze w stosunku do olanzapiny, środka przeciwpsychotycznego, na którym została oparta nowa terapia.

czytaj więcej
Gilead płaci 50 mln USD, aby współpracować ze startupem Tango Therapeutics

19.11.2018

Gilead i Tango Therapeutics łączą siły w sektorze immunoonkologii. Zawarta umowa otwiera Gileadowi możliwość uzyskania światowych praw do pięciu wynalazków należących do Tango.

czytaj więcej
Cięcia w Novartis

09.11.2018

Jay Bradner ujawnił, że Novartis zlikwidował jedną piątą swoich programów związanych z lekami. Cięcia mają za zadanie ograniczyć stopień rozbudowania pipeline Novartis oraz wyłączyć terapie, które nie pasują do aktualnej polityki firmy.

czytaj więcej

« 12 ... »

Firma

Tel.: +48 71 725 34 10
e-mail: office@startitfund.pl

Adres siedziby
ul. E. Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław

© 2019 - Grupa Kapitałowa Startit Fund | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: niniejsza strona używa plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na warunki Polityki prywatności i Plików cookies spółki Startit Fund Sp. z o.o.
Dołącz do nas!