Aktualności

Cięcia w Novartis

09.11.2018

Jay Bradner ujawnił, że Novartis zlikwidował jedną piątą swoich programów związanych z lekami. Cięcia mają za zadanie ograniczyć stopień rozbudowania pipeline Novartis oraz wyłączyć terapie, które nie pasują do aktualnej polityki firmy.

czytaj więcej
FDA zatwierdziła pierwszy stent od 17 lat

22.10.2018

FDA dała zielone światło nowemu rodzajowi stentów PK Papyrus stworzonych przez Biotronik. Będą stosowane w nagłych przypadkach do leczenia perforacji naczyń krwionośnych serca. To pierwsza taka zgoda od bagatela 17 lat.

czytaj więcej
AstraZeneca ma plany związane z Chinami

12.10.2018

AstraZeneca planuje lepsze wykorzystanie sztucznej inteligencji, robotów i aplikacji cyfrowych, aby pomóc zmienić skuteczność leczenia chorób w Chinach oraz poprawić funkcjonowanie usług opieki zdrowotnej.

czytaj więcej
80 mln USD na nową terapię

03.10.2018

Morphic Therapeutic otrzymało 80 mln USD na nową terapię. Dotyczy ona doustnych, małocząsteczkowych formulacji związanych z receptorami na powierzchni komórek. W przypadku powodzenia, terapia będzie stosowana do leczenia stanów zapalnych, zwłóknień czy chorób kardiometabolicznych i ...

czytaj więcej

« 12 ... »

Ważne: niniejsza strona używa plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na warunki Polityki prywatności i Plików cookies spółki Startit Fund Sp. z o.o.
Dołącz do nas!