Aktualności

Chiny zmodyfikują zwierzęta dla mięsa, terapii oraz organów

02.08.2019

Chiny posiadają obecnie co najmniej cztery grupy badawcze CRISPR, które zajmują się edycją genów w dużych koloniach małp. Dzięki połączeniu cierpliwości, pomysłowości i ogromnych zasobów zwierzęcych, wykorzystują metodę CRISPR, aby stworzyć zadziwiającą gamę małp poddanych ...

czytaj więcej
Lasy mogą pomóc w kontroli globalnego ocieplenia

12.07.2019

Globalne temperatury mogą wzrosnąć o 1,5 °C powyżej poziomu przedindustrialnego już w 2030 r., jeśli utrzymają się obecne trendy. Jednak drzewa mogą pomóc powstrzymać ten kryzys klimatyczny.

czytaj więcej
Woda pitna dla każdego

04.07.2019

Systemy solarne mogą wykorzystywać słońce do odparowywania zanieczyszczonej lub słonej wody i kondensować parę w formie bezpiecznej wody pitnej. Duże i drogie urządzenia potrafią wyprodukować wystarczającą ilość wody dla małej rodziny, ale barierą jest cena takiego systemu. Teraz ...

czytaj więcej
Laser może zostać wykorzystany do wykrywania komórek nowotworowych

21.06.2019

Naukowcy stworzyli urządzenie, które wykorzystuje wiązkę laserową do naświetlania naczyń krwionośnych. W ten sposób może wykryć komórki nowotworowe.

czytaj więcej

« 12 ... »

Firma

Tel.: +48 71 725 34 10
e-mail: office@startitfund.pl

Adres siedziby
ul. E. Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław

© 2019 - Grupa Kapitałowa Startit Fund | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: niniejsza strona używa plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na warunki Polityki prywatności i Plików cookies spółki Startit Fund Sp. z o.o.
Dołącz do nas!