Aktualności

Chiny zmodyfikują zwierzęta dla mięsa, terapii oraz organów

02.08.2019

Chiny posiadają obecnie co najmniej cztery grupy badawcze CRISPR, które zajmują się edycją genów w dużych koloniach małp. Dzięki połączeniu cierpliwości, pomysłowości i ogromnych zasobów zwierzęcych, wykorzystują metodę CRISPR, aby stworzyć zadziwiającą gamę małp poddanych ...

czytaj więcej
Nowa terapia genowa wyleczy serce

25.07.2019

Naukowcy ze szpitala dziecięcego w Bostonie opracowali nową metodę terapii genowej. Może zostać wykorzystana nie tylko w przypadku dziedzicznej postaci zaburzeń rytmu serca, ale także w leczeniu chorób serca, charakteryzujących się nieregularną pracą.

czytaj więcej
Znaczniki kontrolujące geny mogą pomóc w nowoczesnych terapiach

16.07.2019

Pomysł, że znaczniki chemiczne na genach mogą wpływać na ekspresję bez zmiany sekwencji DNA, jest zaskakujący. Tzw. epigenetyka RNA jest jednak kluczowa dla ekspresji genów oraz rozwoju chorób. Dziś potrafimy wykorzystać tą wiedzę.

czytaj więcej
Lasy mogą pomóc w kontroli globalnego ocieplenia

12.07.2019

Globalne temperatury mogą wzrosnąć o 1,5 °C powyżej poziomu przedindustrialnego już w 2030 r., jeśli utrzymają się obecne trendy. Jednak drzewa mogą pomóc powstrzymać ten kryzys klimatyczny.

czytaj więcej

« 12 ... »

Firma

Tel.: +48 71 725 34 10
e-mail: office@startitfund.pl

Adres siedziby
ul. E. Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław

© 2019 - Grupa Kapitałowa Startit Fund | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: niniejsza strona używa plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na warunki Polityki prywatności i Plików cookies spółki Startit Fund Sp. z o.o.
Dołącz do nas!