Aktualności

Wymiana genów podczas zapłodnienia przyczyną mutacji u dzieci

18.02.2019

Rodzice przekazują dzieciom zremiksowane wersje swoich własnych chromosomów. Okazuje się, że wspomniane remiksowanie może zwiększyć szanse na to, że DNA dziecka ulegnie mutacji w określonych miejscach. Dane z tego badania mogą być pomocne w zrozumieniu tempa mutacji u ludzi.

czytaj więcej
Rekord urządzeń medycznych wprowadzonych do obrotu

07.02.2019

W 2018 roku padł rekord urządzeń medycznych, które zostały zatwierdzone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA). To oznacza, że w dalszym ciągu trwa trend wzrostowy obserwowany przez ostatnie lata.

czytaj więcej
Alzheimer uzależniony od higieny jamy ustnej

04.02.2019

Nowe badania pokazują, że odpowiednia higiena jamy ustnej może pomóc w zapobieganiu chorobie Alzheimera. Badanie potwierdziło, że bakterie powodujące chorobę dziąseł są obecne również w mózgach osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Ponadto te same drobnoustroje u myszy bakterie ...

czytaj więcej
Wielka Brytania namawia do badań i rozwoju antybiotyków

29.01.2019

Wielka Brytania chce, aby społeczność międzynarodowa stworzyła skoordynowany system zachęcający do opracowywania środków przeciwdrobnoustrojowych. Przedstawiciele rządu zaprezentowali ten pomysł w raporcie obrazującym w jaki sposób brytyjskie władze zamierzają rozwiązać problem ...

czytaj więcej

« 12 ... »

Firma

Tel.: +48 71 725 34 10
e-mail: office@startitfund.pl

Adres siedziby
ul. E. Kwiatkowskiego 4, 52-326 Wrocław

© 2019 - Grupa Kapitałowa Startit Fund | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: niniejsza strona używa plików cookies. Korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na warunki Polityki prywatności i Plików cookies spółki Startit Fund Sp. z o.o.
Dołącz do nas!